NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena                       

Dotazy ohledně výroby na zakázku směřujte na email obchod@vamont.cz nebo 485 122 489. Děkujeme


Doprava a platba

ZPŮSOB DOPRAVY

Osobní odběr - 0 Kč

Zboží si je možno vyzvednout na naší prodejně v Liberci, Gen. Svobody 356/36 ve všední dny od 7:00 do 15:00. O možnosti vyzvednutí zboží skladem Vás informujeme telefonicky nebo emailem. Na prodejně je možno platit pouze HOTOVĚ. (výjimku tvoří stálí obchodní partneři, pro které nabízíme platbu na fakturu). 

PPL - 100 Kč bez 21%DPH

Menší zásilky do 50 kg jsou standardně zasílány přepravní službou PPL. Zboží je doručeno následující pracovní den od expedování Vaší objednávky. (Objednávky expedujeme každý pracovní den do 9:00)

PPL Slovensko - 350 Kč bez 21%DPH

Menší zásilky do 50 kg jsou standardně zasílány přepravní službou PPL. Zboží je doručeno následující pracovní den od expedování Vaší objednávky. (Objednávky expedujeme každý pracovní den do 9:00)

Přepravce nadrozměrných zásilek (Toptrans...)

Rozměrově nestandardní zásilky a zásilky nad 50 kg jsou zasílány specializovaným přepravcem. Cena je vypočtena dle rozměrů a hmotnosti konkrétního zboží a dodací adresy zákazníka, poté je návrh ceny dopravy zaslán zákazníkovi. Tento druh přepravy lze po domluvě platit dobírkou přímo přepravci, kdy doprava nebude firmou Vamont U&D v.o.s. fakturována a vztah bude tedy pouze mezi dopravcem a zákazníkem.

 

 

ZPŮSOBY PLATBY

Hotově - 0 Kč

Při vyzvednutí na naší prodejně je akceptována pouze platba v hotovosti (výjimku tvoří stálí obchodní partneři).

Dobírka - 50 Kč bez 21%DPH

Platíte v hotovosti při převzetí zboží od přepravní služby. V případě PPL je možno dobírku uhradit kartou.

Bankovní převod - 0 Kč

Po odeslání objednávky Vám budou na email odeslány pokyny k platbě za objednané zboží. Expedice zboží bude provedena až po připsání dané peněžní částky na účet Vamont U&D v.o.s.

Faktura - 0 Kč

Platba se splatností na fakturu je poskytována pouze firemním zákazníkům, kterým jsme tuto možnost platby akceptovali.

NDk4MWV